kw_090915_kiralik_lg_55_inch_led_tv.jpg

  55" LG MARKA SLIM KASA LED TV'LERİMİZ İLE1 GÜNDEN , 2 AYA KADAR KİRALAMA OPSİYONU İLE HİZMETİNİZDEYİZ.

  55" LED TV'LERİMİZ , FULL HD 1920 X1080 PIKSEL ÇÖZÜNÜRLÜK , USB'DEN RESİM VE VİDEO OYNATMA , HDMI GİRİŞLER , SLIM ESTETİK KASA GİBİ ÖZELLİKLERE SAHİPTİR. 

  BLURAY VE DVD PLAYER'LARI EKSTRA OLARAK SUNABİLDİĞİMİZ GİBİ , USB'YE DIVX FORMATINDA VE FULL HD (1920X1080) OLARAK KAYIT EDECEĞİNİZ VİDEOLARINIZ , ZAHMETSİZCE TV'LERİMİZDE GÖRÜNTÜLENEBİLECEKTİR.

  PROFESYONEL TEKNİK KADROMUZ TV'LERİ, DUVAR MONTAJLI HİZMETİNİZE SUNABİLDİKLERİ GİBİ , DUVAR MONTAJI MÜMKÜN OLMAYAN KİRALAMA OPERASYONLARINIZDA ESTETİK AYAKLARIMIZLA KULLANIMINIZ MÜMKÜNDÜR.

  ÜCRETSİZ AKSESUARLAR :

  DUVAR ASKI APARATI

  ALÜMİNYUM YERDEN AYAK

  3 METREYE KADAR , HDMI VEYA VGA KABLO

  EKSTRA AKSESUAR VE HİZMETLER :

  5 VE 10 METRE HDMI VEYA VGA KABLOLAR

  HDMI , VGA VEYA VİDEO ÇOKLAYICILAR

  BLURAY VEYA DVD PLAYER

  KABLOLAMA

  EXTREM MONTAJ ( YERDEN 2 METREYİ AŞAN VEYA DUVAR HARİCİ BİR SİSTEME MONTAJLAR GİBİ)

  TEKNİSYEN HİZMETİ (ALANDA DAİMİ TEKNİK ELEMAN BULUNDURMA)

  İSTANBUL DIŞI TESLİMAT VE KURULUMLAR

  DİĞER HUSUSLAR:

  ATA TEKNOLOJİ KİRALAMA OLARAK , BİZ İŞİMİZİ PROFESYONELCE YAPMA GAYRETİNDEYİZ. SAĞLIKLI BİR HİZMET ALIMI İÇİN AŞAĞIDAKİ HUSUSLARA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTERİZ.

  55" LED TV'LERİMİZ SINIRLI ADETTE STOKLARIMIZDA BULUNMAKTADIR. BUNDAN DOLAYI,  KİRALAMA DEPARTMANIMIZA İHTİYAÇ ADEDİNİZİ BELİRTEREK , KİRALAMA TARİHİNİZE GÖRE SORGULAMA YAPTIRMANIZI VE TARİH YAKLAŞMADAN REZERVASYONUNUZU YAPTIRMANIZI RİCA EDERİZ.

  EKSTRA AKSESUAR VE HİZMET ALIMINIZI BİZLERE ÖNCEDEN MUTLAKA TEYİT ETTİRİN.

  EXTREM MONTAJLARINIZI BİZLERE MUTLAKA BELİRTİNİZ. BİZ PROFESYONEL KİRALAMA HİZMETİ SUNMAKTAYIZ . BELİRTİLMEYEN EXTREM MONTAJLI KİRALAMA OPERASYONLARINDA BU İSTEK YERİNE GETİRİLEMEYEBİLİR. BU TÜR MONTAJLARDA KULLANIMDA ZİYARETÇİ VE PERSONEL GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATMAYAN , MONTAJ SIRASINDA TEKNİK PERSONELLERİMİZİ VE CİHAZLARIMIZ TEHKLİKELİ DURUMA DÜŞÜRMEYEN MONTAJLARA İZİN VEREBİLMEKTEYİZ. ATA TEKNOLOJİ KİRALAMA ÖNCEDEN BELİRTİLMEYEN VE GÜVENLİ OLMAYAN MONTAJLARDA KİRALAMA REZERVASYONUNU İPTAL ETME HAKKINI SAKLI TUTAR.

  DIŞ MEKAN KULLANIMLARDA CİHAZIN MUTLAKA BİR TENTE , ÇATIR , ÇATI VS  ALTINDA OLMASINI SAĞLAMANIZI RİCA EDERİZ. BU TÜR TV'LER İÇ MEKAN KULLANIM AMAÇLI ÜRETİLDİKLERİNDEN , DİREKT GÜNEŞ IŞIĞI , YAĞMUR , NEM ,RÜZGAR TV'LERE ZARAR VEREBİLMEKTEDİR.

  USB'DE GETİRECEĞİNİZ İÇERİKLERLE İLGİLİ FORMATA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTERİZ. USB'YE KAYDEDECEĞİNİZ VİDEO'NUN DİVX FORMATINDA VE FUL HD ÇÖZÜNÜRLÜKTE OLMASI EN İYİ GÖRÜNTÜYÜ VE GÖRÜNTÜNÜN EKRANA TAM OTURMASINI SAĞLAYACAKTIR. TV'LERİMİZ VOB UZANTILI DVD VİDEOLARI VE .AVI UZANTILI FORMATLARIN BİR KISMINI DESTEKLEMEKTEDİR. ANCAK , BİLGİSAYAR DOSYASI ŞEKLİNDEKİ .MOV , .WMV GİBİ VİDEO DOYALARI İLE POWER POINT DOSYALARINI TV'LERİN FABRİKASYON ÖZELLİKLERİ NEDENİYLE OYNATMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. BU TÜR GÖRÜNTÜLERİNİZİ İNTERNETTE ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLECEĞİNİZ VİDEO ÇEVİRİCİ (VIDEO CONVERTOR) YAZILIMLARLA ÇEEVİREBİLECEĞİNİZ GİBİ , ÖNCEDEN BİZE KARGO VEYA İNDİRME LİNKİ İLE GÖNDERİRSENİZ BİZDE BU KONUDA MÜMKÜN OLDUĞUNCA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRIZ.

  STAND ALTINDA GEÇMESİ GEREKEN VİDEO/VGA VEYA HDMI KABLOLARIN TARAFINIZCA TEMİN EDİLEREK , ELEKTRİKÇİNİZ ÇEKTİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. BUNUNLA İLGİLİ KİRALAMA UZMANLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

  KİRALAMA TALEBİNİZ İÇİN BİZDEN MUTLAKA MAİL YOLUYLA KİRALAMA TEKLİFİ ALIN. KİRALAMA TEKLİFİMİZLE BİRLİKTE GELEN REZERVASYON FORMUNU DOLDURARAK BİZE FAKS VEYA TARANMIŞ KOPYASINI MAİLLE ULAŞTIRIN. UNUTMAYIN SÖZ UÇAR YAZI KALIR...

  KİRALIK LED TELEVİZYON , LED EKRAN VE VIDEOWALL 'LERLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK ve KİRALAMAK İÇİN , KİRALAMA UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ...

  0.212.452 35 02 - PBX (HAFTA İÇİ 09.00/19.00 , C.TESİ 09.00/15.00)

  0.505.919 03 43 - GSM (ACİL KİRALAMA VE BİLGİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN)

  ata@atateknoloji.com

  " SİZ İŞİNİZE ODAKLANIN , TEKNOLOJİYİ BİZ SAĞLARIZ "