ao_020915_tech_appletv1.jpg

  YEPYENİ BİR SUNUM DENEYİMİ !

  EN YENİ NESİL APPLE , İSTEDİĞİNİZ BÜYÜKLÜKTE FULL HD LED TV , KABLOSUZ ROUTER VE YANINDA IPAD.

  BU SETLE ORGANİZASYONUNUZDA KABLOLARA BAĞIMLI KALMADAN IPAD ÜSTÜNDEN ÇOK RAHAT SUNUMLAR YAPABİLİRSİNİZ. NASIL MI?

  ÖRNEĞİN STANDINIZIN DUVARINA MONTAJLADIĞIMIZ 65" LED TV'YE APPLE TV'Yİ BAĞLADIK. SET İÇİNDE VERDİĞİMİZ KABLOSUZ ROUTER İLE KABLOSUZ NETWORK ORTAMI OLUŞTURDUK.( DİLERSENİZ KABLOSUZ ROUTER'I 3G İNTERNETİ İLE DE TALEP EDEBİLİRSİNİZ) APPLE TV İLE BİRBİRİNETANIMLI IPAD'İMİZİN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ANINDA 65" DEV EKRANDA. İSTER RESİM İSTER VİDEO İSTER BİR WEB SİTESİ HATTA POWERPOINT SUNUMLARINIZ DAHİ YÜKSEK KALİTEDE ,  ANINDA EKRANDA VE KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA.

  IPAD EKRANDAKİ GÖRÜNTÜYÜ DİLERSENİZ ANINDA EKRANA VERİR , DİLERSENİZ ANINDA EKRANDAN GERİ ALIRSINIZ. ÖRNEĞİN EKRANDA VIDEO DÖNERKEN SİZ WEB SİTENİZDEN MÜŞTERİNİZİN SORDUĞU ÜRÜN SAYFASINI AÇIP ANINDA EKRANA ATABİLİRSİNİZ.

  DAHA DA GÜZELİ SUNUM UFKUNUZU SADECE LED TV'LERLE SINIRLAMAYIN. LED TV YERİNE , DİLEDİĞİNİZ ÖLÇÜDE VIDEOWALL VE LED EKRANLARLA DAHA BÜYÜK KİTLELERE HİTAP EDEBİLİR , DAHA BÜYÜK  ETKİ YAKALAYABİLİRSİNİZ.

  TEKNİK ALTYAPIYI BİZ HALLEDERİZ! SİZ SADECE USB BELLEKTE SUNUM İÇERİK VE GÖRSELLERİ GETİRİN veya BİZE ÖNCEDEN GÖNDERİN YETERLİ.

  BU HİZMET SADECE LAFTA DEĞİL GERÇEK KİRALAMA PROFESYONELİ ATA TEKNOLOJİ KİRALAMA 'DA.

  KİRALIK APPLE TV SETLERİ İLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK ve KİRALAMAK İÇİN , KİRALAMA UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ...

  0.212.452 35 02 - PBX (HAFTA İÇİ 09.00/19.00 , C.TESİ 09.00/15.00)

  0.505.919 03 43 - GSM (ACİL KİRALAMA VE BİLGİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN)

  ata@atateknoloji.com

  " SİZ İŞİNİZE ODAKLANIN , TEKNOLOJİYİ BİZ SAĞLARIZ "