ho_090915_IMG_20141023_093648.jpg

 • ÇERÇEVESİZ VİDEOWALL

VİDEOWALL KİRALAMA - VİDEOWALL KURULUMU , SÜSLÜ LAFLAR DEĞİL UZMANLIK İSTER !

BU KONUNUN PROFESYONELİ ATA TEKNOLOJİ KİRALAMA.!

ARTIK , ORGANİZASYON VE FUARLARINIZDA BÜYÜK EKRAN İHTİYAÇLARINIZDA ÇÖZÜMSÜZ DEĞİLSİNİZ.

VİDEO WALL EKRANLARA TELEVİZYON PROGRAMLARINDAN AŞİNASINIZDIR. GEREK HABERLERDE GEREK ÇOĞU PROGRAMDA ARKA PLANDA GÖRDÜĞÜNÜZ BİRDEN FAZLA EKRANIN BİRLEŞMİŞ HALDE TEK BİR GÖRÜNTÜ VERDİĞİ SİSTEME VİDEO WALL SİSTEMİ DİYORUZ.

BUGÜN FUARLARDA FABRİKANIZI , ÜRÜNLERİNİZİ , HİZMET VE REFERANS İŞLERİNİZİN GÖRSEL VE VİDEOLARINI VEYA SUNUMLARINIZI, SIRADAN TV EKRANLARI YERİNE BÜYÜK VİDEO WALL EKRANLARLA YAPMAK ARTIK DAHA ETKİLİ DAHA MODA. HATTA BİR ÇOK MÜŞTERİMİZ DEVASA MAKİNA VE SİSTEMLERİNİ FUARA TAŞIMIYOR VE BİZİM VİDEO DUVARLARIMIZDA TANITIYOR. BÖYLECE HEM ZAMANDAN HEM PARADAN TASARRUF EDİP RİSKLERİ BERTARAF EDİYORLAR.

LCD VİDEO WALL SİSTEMLERE BAĞLADIĞIMIZ PC ÜZERİNDEN FULL HD VEYA DVD FORMATINDAKİ VİDEOLARINIZIN YANI SIRA , POWERPOINT SUNUMLARI , FLASH UYGULAMALAR VE BİR BİLGİSAYARIN GÖSTEREBİLECEĞİ HER ŞEYİN YANI SIRA SD VEYA HD KAMERA GÖRÜNTÜLERİDE AKTARILABİLMEKTEDİR.

AYRICA OPSİYONEL SUNDUĞUMUZ YAYIN MASAMIZLA (VİDEO MİKSER) 6 ADETE KADAR KAMERA VE PC GÖRÜNTÜSÜ MİKS EDİLEREK SİSTEME RAHATÇA AKTARILABİLİYOR.

LED EKRAN VE VIDEOWALL ARASINDAKİ FARK NEDİR ?

LED EKRAN 3 in 1 YANİ RENGİN BİR ARADA OLDUĞU SMD TEK BİR CHİP VEYA 3 ADET MAVİ KIRMIZI YEŞİL DİP LED AMPULLERİN 1 PİKSELİ OLUŞTURDUĞU GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİDİR. STOKLARIMIZDA 4 VE 5 MM PİKSEL EKRANLAR MEVCUTTUR. YANİ HER 4 MM 'DE VEYA 5 MM 'DE BİR SMD LED AMPUL VARDIR. 51 X 51 CM'LİK BİR LED MODÜLÜNDE ORTALAMA 11 BİN LED AMPUL BULUNUR.

VIDEOWALL EKRANLAR EVLERİMİZDE DE KULLANDIĞIMIZ LED LCD EKRAN TEKNOLOJİSİNİ KULLANIR. BURADA FARK YARATAN NORMAL BİR TV'DE ORTALAMA 20~50 MM OLAN KENAR ÇERÇEVE KALINLIĞI ÖZEL BİR TEKNİKLE BİR KAÇ MM'YE DÜŞÜRÜLMESİDİR. HAL BÖYLE OLUNCA , VIDEOWALL'Ü OLUŞTURAN HER BİR PANEL 1920X1080 FİZİKİ PİKSELE SAHİPTİR YANİ TOPLAMDA 2 MİLYONDAN FAZLA .BU ŞU DEMEK PİKSEL ARALIĞI YAKLAŞIK 0.5 MM.

VIDEOWALL'ÜN LED'E GÖRE AVANTAJLARI:

 • 0.5 MM PİKSEL ARALIĞINA SAHİPTİR. ÇOK YAKINDAN BİLE BAKSAK GÖRÜNTÜYÜ RAHAT ALGILAYABİLİRİZ.
 • DUVARA MONTAJLANABİLİR VEYA KÜÇÜK KOMBİNASYONLARDA AYAKLI KULLANILABİLİR.
 • HER NEKADAR EKRANLARIN KABLO BAĞLANTILARI ARKADAN YAPILMAK ZORUNDA İSEDE , ARKADA MESAFE OLMAYAN YERLERDE ÖZEL TEKNİKLERLE KABLOLAMAYI MONTAJIN KENDİ İÇİNDE ÇÖZEBİLİYORUZ.

DEZAVANTAJLARI:

 • ARADA İNCEDE OLSA BİRLEŞİM ÇİZGİSİ KALIR.
 • 500 NITS PARLAKLIĞA SAHİPTİRLER.
 • DUVAR VEYA AYAĞA İHTİYAÇ DUYAR ,ZEMİNE TUĞLA GİBİ ÜST ÜSTE KOYARAK DİZEMEZSİNİZ.

LED EKRAN 'IN VIDEOWALL 'E GÖRE AVANTAJLARI :

 • MODÜLLER ARASINDA BİRLEŞİM ÇİZGİSİ KALMAZ. BİRLEŞTİRİLDİĞİNDE TEK YEKPARE EKRAN GİBİ GÖRÜNÜR.
 • 2.000 NİTS PARLAKLIKLA HEM İLGİ ÇEKER , HEM ORTAM IĞINDAN ETKİLENMEZ.
 • RENKLER VE GÖRÜNTÜ LED CHIP'İN İÇİNDE OLUŞTUĞU İÇİN DAHA CANLIDIR. KIRMIZI GERÇEK KIRMIZI , YEŞİL GERÇEK YEŞİL , MAVİ GERÇEK MAVİDİR.
 • DUVAR GEREKLİ DEĞİL , ZEMİNE VEYA DUVAR İÇİ ZEMİNE TUĞLA GİBİ ÜST ÜSTE DİZİLEREK VEYA TRUSS'A ASILIP AŞAĞI DOĞRU DİZİLEREK MONTAJI YAPILIR.

DEZAVANTAJI :

 • DAR ALANLARDA SERVİS VE MONTAJI ZORDUR. EKRANA MUTLAKA ARKADAN SERVİS VERMEK GEREKİR , DOLAYISIYLA EKRANIN ARKASINDA ÇALIŞMA BOŞLUĞU OLMALIDIR.
 • YAKINDAN İZLENEMEZ. ÖRNEĞİN 4X3 MT BİR LED EKRANA ORTALAMA 4 METRE GERİDEN BAKMAYA BAŞLADIĞIMIZDA DAHA GÜZEL GÖRÜNTÜ GÖRMEYE BAŞLARIZ. NE KADAR UZAKTAN BAKILIRSA O KADAR İYİ BİR GÖRÜNTÜ İZLENİR.
 • DUVARA BİR TV VEYA VIDEOWALL GİBİ ASILMAZ.

İSTER DUVAR MONTAJ , İSTER DUVARA GÖMME İSTEYİN. PROJENİZİN BAŞINDAN ORGANİZASYONUN SONUNA KADAR GÖRÜNTÜ ÇÖZÜNÜRLÜK VE FORMAT DETAYLARI, KURULUM DETAYLARI,  KURULUM ALANI TEKNİK DETAYLARINI SİZLERLE PAYLAŞIYOR SORUNSUZ BİR ORGANİZASYON GEÇİRMENİZİ SAĞLIYORUZ. GENİŞ AKSESUAR VE YARDIMCI EKİPMAN DESTEĞİYLE EN İYİ ÇÖZÜMÜ SUNUYORUZ.

STANDART EKRAN EN BOY FORMATLARINA TAKILIP KALMAYIN. AMAÇ STADNIZA İLGİ ÇEKME VE SİZİ EN İYİ ŞEKİLDE İFADE ETMEKSE ,  ÖZEL TASARIM VE ÜRETİM DUVAR APARATLARIMIZ VE ÖZEL VIDEOWALL SÜRÜCÜ İŞ İSTASYONU BİLGİSAYARLARIMIZLA 1X2 , 4X1 , 1X10 , 4X2 VB GİBİ SIRADIŞI BİRLEŞİM KOMBİNASYONLARI DA SUNABİLİYORUZ

ARTIK, NE KADAR BÜYÜK EKRAN , O KADAR BÜYÜK ETKİ. STANDINIZ BÜYÜK OLSUN KÜÇÜK OLSUN ÇERÇEVESİZ VIDEOWALL EKRANLARIMIZ MÜŞTERİLERİNİZE DAHA ETKİLİ SUNUMLAR YAPMANIZI SAĞLAR. LG VIDEOWALL EKRANLARIMIZ INCE BİRLEŞİM ÇİZGİSİ YÜKSEK PARLAKLIKTA EKRANI İLE STANDINIZI FARKLILAŞTIRIR.

1920X1080 FULL HD LED LCD PANELLER , 4.9 MM BİRLEŞİM ÇİZGİSİ , 104.5 X 59 CM VE 102.5X58 CM PANEL ÖLÇÜLERİ İLE 1X2 , 2X2 , 3X3 , 4X4 , 5X5 VEYA DAHA FARKLI KOMBİNASYONLAR.

TÜRKİYE'DE UZUN YILLARDIR TEKNOLOJİ KİRALAYAN VE İLKLERDEN OLAN ATA TEKNOLOJİ , ADETLİ EKRAN STOĞU VE ZENGİN AKSESUAR SEÇENEKLERİ , UZUN YILLARIN VERDİĞİ TEKNİK TECRÜBE VE UYGUN BÜTÇELERLE SİZLERE GÜVENLİ KİRALAMA HİZMETİ SUNAR. 

SİZDE İŞİNİN EN İYİSİ DİĞER MÜŞTERİLERİMİZ GİBİ FARKI HİSSEDİN.

KİRALIK VIDEOWALL EKRANLARIMIZLA İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ve KİRALAMAK İÇİN , KİRALAMA UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ...

0.212.452 35 02 - PBX (HAFTA İÇİ 09.00/19.00 , C.TESİ 09.00/15.00)

0.505.919 03 43 - GSM (ACİL KİRALAMA VE BİLGİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN)

ata@atateknoloji.com