zl_280815_led2.jpg

  • 5 MM INDOOR LED EKRAN


LED EKRAN KURULUMU VE KİRALAMASI UZMANLIK İSTER. PROJEDEN , ÇÖZÜNÜRLÜĞE , MONTAJDAN , ENERJİYE BİR ÇOK DETAY İÇERİR. SORUNSUZ BİR KİRALAMA İÇİN MONTAJ SEÇENEKLERİNİN VE DETAYLARIYLA İLGİLİ BAŞINDAN SONUNA UZMAN DESTEĞİ GEREKİR. BUNDAN DOLAYI  SADECE BÜTÇE HEDEFLİ KONUYA BAKMAK KİRALAYAN İÇİN BİR ÇOK SAKINCA İÇERİR. KONUSUYA HAKİM ATA KİRALAMA UZMANLARI , YENİ LED EKRAN SETLERİ İLE SORUNSUZ BİR KİRALAMA VE TÜM DETAYLAR İÇİN SİZE YARDIMA HER ZAMAN HAZIRDIR.

5LED EKRAN SETLERİMİZ ; 1X51 cm ÖLÇÜLERİNDE , YÜKSEK KALİTE LED CHİPLİ , ALÜMİNYUM EKSTRÜZYON RENTAL TİP KASALARDIR MODÜLLERİN  BİRBİRİNE KİLİTLEME SİSTEMİNDEKİ AKILLI TASARIM SAYESİNDE , PROBLEMLİ VE ARALARDA KALAN HER HANGİ BİR MODÜL RAHATLIKLA  SÖKÜLÜP DEĞİŞTİRİLEBİLMEKTEDİR. OLABİLECEK HER TÜRLÜ TEKNİK SORUNA HIZLI MÜDAHALE EDİLEBİLİR SMART YAPIYA SAHİPTİR. 3X2 METRE , 4X3 VEYA 6X4  METRE GİBİ DİLEDİĞİNİZ ÖLÇÜDE EKRAN YAPISI OLUŞTURULABİLİR.

BU EKRANLARIMIZ YAZI İÇERİKLİ SUNUMLARIN YANI SIRA HAREKETLİ VİDEO İÇERİKLER İÇİN İDEAL YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTEDİR. POWER POINT , WORD , EXCEL GİBİ SABİT DOSYA GÖRÜNTÜLERİN YANI SIRA VIDEO GÖSTERİMİNDE İSE GERÇEK HD DENEYİMİ YAŞATIR.

İÇ MEKAN OLMASINA RAĞMEN 2.000 NİTS PARLAKLIĞI VE YÜKSEK KALİTE LED CHİPLERİ İLE HEM İÇ MEKAN HEM GÖLGELENDİRİLMİŞ DIŞ MEKAN İŞLERİNİZDE SORUNSUZDUR.

KİRALIK LED EKRANLARIMIZI DUVARA GÖMME VE TRUSS'A ASKI SEÇENEKLERİ İLE KİRALAYABİLİRSİNİZ.

KİRALIK LED EKRANLARIMIZLA İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİ ve KİRALAMAK İÇİN , KİRALAMA UZMANLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ...

0.212.452 35 02 - PBX (HAFTA İÇİ 09.00/19.00 , C.TESİ 09.00/15.00)

0.505.919 03 43 - GSM (ACİL KİRALAMA VE BİLGİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN)

ata@atateknoloji.com