Farkımız !

ATA KİRALAMA faaliyet gösterdiği teknoloji kiralama sektöründe , ürün gamı , profesyonel hizmeti ,ciddi yaklaşımı ve %100'e yakın operasyonel başarısı ile farklı bir duruşa sahiptir. Kamu , özel bir çok şirket ve kuruma binlerce kiralama operasyon hizmeti vermiştir.

Teknoloji pahalı iş. Tabi güncel teknoloji takip daha da pahalı bir iş . Kısa dönem için ihtiyaç duyulan güncel teknolojili ekipmanı kiralamak , hem finansman , hem hizmet alımı hem vergisel anlamda daha mantıklıdır. Biz sizin adınıza sürekli olarak bu yatırımı yapıyoruz. Üstelik fazla prosedüre gerek kalmadan dilediğiniz zaman ayağınıza getiriyor , siz sadece işinize odaklanın diyoruz.

Hizmetlerimizi, İstanbul 'un yanı sıra tüm ülke çapında sunabilme kabiliyetimiz , müşterilerimizin farklı bir çok kategoride teknolojik ürünü tek çatı altında kiralayabilmesi , zamanında ve söz verilen ekipmanla süprizsiz bir şekilde gerçekleştiriyor olmamız bizi diğer hizmet sunanlardan ayrıştırmaktadır. Ayrıca , güncel teknolojiyi takip ederek , güncel teknolojili  en yeni ürünlere devamlı olarak yatırım yaparak hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Vizyon/misyon temalarının içini dolduran basmakalıp sözcükleri sadece kullanmak yerine hayata geçirmeyi , laf kalabalıkları yerine sadece işimizi yapmayı daha çok seviyoruz. Aynı kulvarda koştuğumuz firmaları rakip olarak görüp yarışmak yerine stoklarında olmayan ürünlerin tedariğini geniş ürün portföyümüzden sağlayarak , destek olmaya çalışırız. Hırsın yerini iş ahlakına bırakmayı yeğleriz.

Organizasyon küçük olsun , büyük olsun herkesin işine ve iş amacına aynı seviyede saygı duyarak , aynı ciddiyetle kiralama hizmetini , her coğrafyada , günün her saati , haftanın 7 günü sunabilmekteyiz. Kiralama günü arttıkça düşen günlük kiralama bütçelerimizle daha hakkaniyetli olmaya gayret ediyoruz. 

Bizi tercih eden ve tercih etmeye devam eden tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.


04.10.2013-12.59 tarihinde eklendi.