BİZ KİMİZ?

ATA KİRALAMA , ATA TEKNOLOJİ'nin kiralama departmanıdır.

ATA TEKNOLOJİ, 2002 yılında Dokunmatik Ekranlı Bilişim Sistemleri tasarım ve üretimi amacıyla kurulmuştur. 

10 yılı aşan ticari serüveninde; 1000’e yakın kurum ve şirkete, 30’dan fazla ürün tasarımı ve binlerce ürünle ulaştı. 

Kendi üretmiş olduğu dokunmatik ekran teknoloji ürünlerin kiralanması ile başlayan teknoloji kiralama faaliyetlerimiz , görüntü sistemlerinin eklenmesi , ürün adetlerinin ve çeşitlerinin artması ile ülkemizin bir çok güzide kurum ve şirketinin teknoloji kiralama çözüm ortağı olmuştur. Zamanında ve söz verdiğimiz şekilde ürün ve hizmeti sağlamamız sayesinde başarılı binlerce kiralama operasyonuna imza attık. Bugün , bir çok ajans ve teknik firmaya da kiralık ürün portföyümüzden ürün sağlayarak destek olmaktayız.

Ana işimiz olan dokunmatik ekranlı sistemlerin yanı sıra diğer bilişim ürünleri , her ekran büyüklüğünde görüntü sistemleri , ses ve show sistemlerinin kiralanmasını , tek çatı altında çözerek , müşterilerimizin asıl işine odaklanmasını sağlıyoruz.

Esnafca yaklaşımı seviyoruz ! Bizde , müşterilerimizde ürün sağladığımız teknik firmalarda ticaret ve hizmetimizde sıcak ve çözüme odaklı yaklaşımı deneyimler. Her ne kadar kurumsal disiplin ciddiyetiyle işimizi yapıyor ve başarıyı yakalıyorsakta,  biz müşterilerimizle aramıza soğuk kurumsal duvarlar örmek yerine güzel dostluklar kurmayı yeğleriz. Bu herkes için doğal bir Güven geliştirir.

Sizde Ata Teknoloji 'yi  , Güven'i , boş soğuk laflar yerine Dostluğu , Esnaf 'lığı deneyimleyin !

Saygılarımızla,


15.09.2013-15.46 tarihinde eklendi.